Yasal Uyarı

Medicus web sitesi kullanıcılarımızı bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Hiç bir şekilde, hiç kimseye, tıbbi tavsiyeler vermek amacıyla hazırlanmamıştır. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir şekilde bir doktor muayenesinin yerine geçemez ve bu niyetle kullanılamaz. Her türlü sağlık sorununuz için mutlak suretle bir doktor muayenesi gereklidir. Yinede web sitemizde paylaşılan bilgilerle, genel sağlık ve hizmetlerimiz hakkında bilginizin arttığını umuyoruz. Bu site üzerinden payşaşılan bilgiler, içerik ve dizayn Medicus Clinic Ltd. Şirketine aittir ve kullanılması yasaktır.

Feragatname

Medicus web sitelerine erişim sağlayarak, kullanmanız durumunda aşağıdaki kuralları baştan kabul etmiş sayılırsınız.

Medicus web sitesi ve içeriğini olduğu haliyle kabul edip onaylar, web sitesinin içerebileceği tamamlanmamış içerik, eksik içerik yada kasıtsız oluşan hatalı içerik nedeniyle, bu bilgileri kullananların tüm sorumluluğu kendi üzerilerine aldığını kabul ederler. Medicus Clinic Ltd. bu bilgilerin kullanımı yada kötüye kullanımı nedeniyle oluşabilecek aksaklıklardan, sorunlardan, zarardan, kayıpdan yada komplikasyonlardan sorumlu tutulamaz.

Kullanım kuralları

Medicus Clinic site kullanma kurallarını önceden haber vermeksizin her zaman değiştirebilir. Medicus web sitelerinin kullanılması tüm kuralları tamamen kabul etmiş olmak anlamındadır.