Painwell

Akut veya kronik ağrıdan mı yakınıyorsunuz? Ya da romatizma sonrası, protez eklem ameliyatı mı önerildi? Painwell programımız ağrılarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur, hatta ameliyata bile ihtiyaç duymayabilirsiniz.

Akut yaralanmalar, kronik artroz durumları, nöropatik ağrılı hastalıklar, hasarlanmış doku ya da organ iyileşmesine yardımcı olan çok sayıda yenileyici tedavilerimiz ile Painwell programımızla her an yanınızdayız.

Tedavilerimizde kortizon kullanmadığımızı, vücudun kendini yenileme süreçlerini harekete geçiren, sizin kendi kanınız, dextroz gibi doğal ürünler kullandığımızı belirtmek isteriz.

Öncelikle sizi muayene ederek ağrınıza sebep olan sorunu tespit ederiz. Bu sorunun nöropatik(sinirlerle ilgili) mi? dejerenratif (doku hasarına) bağlı mı olduğunu? Ya da işlev bozukluğuna bağlı mı olduğunu teşhis ederiz.

Daha önceden yapılmış tüm testlerinizi, çekilmiş tüm grafilerinizi getirmenizi isteriz. Sonra tamamen size özel yenileyici tedaviler planlar ve sorununuzun çözülmesine destek oluruz.

Make an appointment