Bewell

Kronik hastalığınız ya da kanseriniz varsa, pozitif olmak, olumlu düşünmek zorlaşır. Fakat iyileşmenin birinci şartı olumlu düşünmek ve hissetmektir. İyileşme dışarıdan değil, insanın içinden gelen bir süreçtir. İyi olacağınıza inanın.

Kullandığınız tedavilerinizi, değiştirmiyor veya durdurmuyoruz. Fakat bu tedavilere ilave bazı tamamlayıcı tedaviler ekleyerek iyi olmanıza yardımcı oluyoruz. Bu tedavilerdeki amacımız, vücudun hastalıklarla savaşan bağışıklık sistemini güçlendirerek, size destek olmaktır. Bizler bağışıklık sistemimiz kadar güçlü ve sağlıklıyız.

Öncelikle, sizi tam bir muayeneden geçirip, mevcut sağlık durumunuzu anlıyoruz. Önceden yapılan tüm testlerinizi, verilen tüm tedavilerinizi bilmek istiyoruz. Sonra tamamlayıcı testlerle mevcut durumunuz ve bağışıklık sisteminiz hakkında daha fazla bilgi ediniyoruz. Daha sonra, size özel oluşturulmuş, ayrıntılı destek tedavi programımız, kaliteli, ağrısız bir yaşam geçirip, sorununuzun üstesinden gelmenize yardımcı oluyor. Bu tedavilerin asla, modern tıbbi tedavilerin yerine geçmediğini, tamamen size destek olarak vücudunuzu ve bağışıklık sistemini güçlendirmeyi amaçladığını özellikle vurgulamak isteriz.

Make an appointment